МОНТАЖ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН У ЗАПОРІЖЖІ


монтаж1

 

Процес монтажу конструкцій компанією «АЛІАС»
1.Підготовка робочої зони

інструменти для монтажу пластикових вікон

2. Демонтаж старого вікна

   us2_1      us2_2      us2_3

3. Підготовка вікна до монтажу
us4_1 us4_2
4. Закріплення вікна у отворі
us5_1 us5_2 us5_3

 

5. Влаштування монтажних швів

us6_1   us6_2

 

6. Установка підвіконь та відливів

   us7_1   us7_2   us7_3 
7. Завершення роботи

  us8_1   us8_2   us8_3

 

Установка конструкцій компанією Аліас-Запоріжжя виконується лише професіоналами

Металопластикові конструкції набувають все більшої популярності. Їх встановлюють у багатоквартирних та приватних будинках. Причини поширення виробів цього роду криються у тому довговічності, герметичності і естетичному зовнішньому вигляді. Металопластикові вікна не вбирають вологу, не реагують на перепад температури та не змінюють свій початковий колір.
Пластикові вікна здатні служити багато десятиліть за умови, що їх установкою займаються майстри. Невеликі відхилення від встановлених стандартів здатні суттєво зменшити термін їхньої експлуатації. Крім того, виробник дає гарантію на свою продукцію за умови, що її монтаж роблять співробітники спеціалізованої компанії.

Процес встановлення справді складний. Не маючи відповідних навичок, знань та обладнання, всі стадії роботи навряд чи вдасться виконати правильно. Починається вона з підготовчого етапу, у якому робляться необхідні виміри. Від їх правильності залежить якісна та тривала експлуатація віконної системи.

Після доставки металопластикових виробів на об'єкт з кімнати потрібно буде винести частину меблів та побутової техніки, щоб звільнити простір для роботи. Всі предмети, що залишилися, покривають целофановою плівкою, яка захистить їх від попадання пилу.

Потім здійснюється демонтаж старих дерев'яних рам та винесення сміття з приміщення. Отвор очищають від сміття, пилу і приступають до монтажу вікна.

У багатьох випадках цей процес пов'язаний із розбиранням конструкції. Цієї стадії робіт не можна уникнути, якщо вибрано варіант кріплення рами за допомогою анкерів або дюбелів. Він вважається найбільш надійним і використовується в вікнах, що мають великий розмір скла.

При монтажі невеликих та глухих конструкцій застосовується стандартна запірна арматура. Професійні майстри, діючи обережно та дбайливо, встановлять раму в отвір, зафіксують її за допомогою кріпильних елементів. Протягом усього цього процесу здійснюється найсуворіший контроль системи по горизонталі та вертикалі. Справа в тому, що навіть невеликі відхилення в цій галузі негативно вплинуть на весь процес її експлуатації.

Завершивши надійну фіксацію рами, професіонали збирають цілком конструкцію, закладають монтажною піною отвори між нею та отвором. На завершальному етапі встановлюється підвіконня і перевіряється правильність роботи стулок вікна, що відкриваються.

 


НАШІ КОНТАКТИ

Логотип Аліас-Запоріжжя7

Вікна у Запоріжжі
Адреса: вул. Незалежної України д.66/5
міський телефон7  (061)708-23-45
мтс7  (066)042-87-11
Киевстар7  (097)955-26-76
Лайф7  (093)170-13-16
сайт:  alias.zp.ua
пошта:  alias.zp@ukr.net
Ми у соцсітях:
    Фейсбук7Инстаграмм7

Скріншот для сайту логотипи7

телевизоры за окна Запорожье
Оплата частями
мгновенная рассрочка
Мобильный офис-Запорожье
Теплыи дом-Запорожье
Ощадбанк

наши предложения:

  экологические окна
зимнее проветривание
любые формы окон
энергосберегающие напыления
50 цветов профиля
Экспертный замер
Бесплатная доставка
Качественный монтаж
Гарантия на окна

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

экономия времени
экономия денег
гарантия качества
бесплатный замер
Окна в Запорожье

Адрес: ул. Независимой Украины д.66/5

(066)042-87-11

(097)955-26-76

(093)170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1