НЕСТАНДАРТНІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА У ЗАПОРІЖЖІ


нестандартні вікна у Запоріжжі
 
 

Скління нестандартними вікнами ПВХ: у чому особливості та переваги

 
 

Унікальність архітектури та своєрідність форм є відмінною особливістю сучасних будинків, котеджів та квартир. Для того, щоб житлові будівлі та квартири органічно поєднували високий рівень комфортності, естетичність і стильність, власники об'єктів використовують усі доступні будівельні технології, до найбільш популярних з яких належить скління нестандартними металопластиковими вікнами ПВХ.

Використання нестандартних вікон дозволяє вирішити кілька практичних завдань, основними серед яких є зниження витрат на підтримку в приміщеннях комфортної температури, створення умов для якісної вентиляції та освітлення приміщень.

 
 
 
нестандартні варіанти пластикових вікон

Різновиди нестандартних вікон ПВХ

 
 

Нестандартними металопластиковими вікнами називаються віконні конструкції, що відрізняються конфігурацією від традиційних вікон прямокутної форми. Застосування сучасних технологій дозволяє виготовляти нестандартні вікна ПВХ різних форм, які відрізняються конфігурацією, способом встановлення, функціоналом:

 
 
нестандартні вікна у будинок-Запоріжжя


Арочні вікна у Запоріжжі
 
 

Арочні пластикові вікна

 

Виготовляються шляхом згинання профілю. Залежно від побажань замовника арочні вікна можуть бути стрілчастими, підковоподібними, напівциркульними або із симетричним вигином. Аркова форма металопластикових вікон ідеально підходить для скління дач або заміських будинків, але, в принципі, використовувати їх можна і для оздоблення котеджів.

Дизайнери пропонують чудові дизайни за доступними цінами. Отже, якщо хочеться прикрасити об'єкт, варто звернути увагу на даний варіант. Такі віконні конструкції відрізняються повітропропускною, високою світлопропускною здатністю та елегантністю.

Арочні вікна надійно фіксуються, легко встановлюються, ідеально вписуються у будь-який інтер'єр. Догляд за такими вікнами такий самий, як і за звичайними.

 
 
вікна будь-яких форм
 
 
арочні вікна Запоріжжя 1
 
арочні вікна Запоріжжя 2
 

2

 
 


трикутні вікна у Запоріжжі
 
 

Трикутні металопластикові вікна

 
 

Встановлюють при облаштуванні мансард чи мезонінів. Залежно від побажань замовника вікна можуть бути з прямими, симетричними або гострими кутами. Є як глухі, так і моделі, що відкриваються.

Глухі трикутні вікна просто неможливо використовувати для провітрювання, але вони ідеально підходять для горищ та міжкімнатних перегородок за рахунок своєї світлопроникної здатності. Розкривні трикутні вікна, що відкриваються, можна встановити де завгодно.

Вони практичні та універсальні. Є ще фрамужні вікна такої форми, але варто відзначити, що повністю відкрити їх неможливо, так як механізм, що відкривається, розташований на горизонтальній стороні. Це не дозволяє повністю відкрити стулку.

 
 
вікна будь-яких форм2
 
 
трикутні вікна 1
 
трикутні вікна 2
 

2

 
 


круглі вікна - Запоріжжя
 
 

Круглі вікна ПВХ глухі або відчинені

 
 

Вони підходять для будівель різних стилів. Вікна круглої форми чудово виглядають у комбінації з нестандартними віконними конструкціями іншої форми. Фахівці заявляють, що діаметр круглих вікон може в середньому становити від двох метрів до сімдесяти сантиметрів./p>

Причому кожен з варіантів відрізняється своєю світлопроникною здатністю та рівнем функціональності. Важливо, що глухі круглі вікна неможливо відкрити, тому вони не оснащені додатковими опорами для стулок. Найпрактичніше встановлювати їх у приміщеннях на міжкімнатних перегородках.

Вікна, що відкриваються, мають або вертикальні, або горизонтальні стулки, є різні варіанти. У будь-якому випадку вийде підібрати те, що найбільше підходить з урахуванням кількості вільного місця.

 
 
вікна будь-яких форм2
 
 
вікна круглі 1
вікна круглі 2
 

2

 
 


трапецієподібні вікна в котедж
 
 

Вікна ПВХ трапецієподібні

 
 

Дозволяють максимально акумулювати у приміщеннях сонячне світло. Кількість стулок може бути різною. Залежно від побажань власника можливе встановлення глухої, поворотної або поворотно-відкидної моделі. З кожним днем трапецієподібні вікна стають все більш популярними.

Найчастіше вони виконані в аристократичному стилі, здатні прикрасити будь-який будинок, зробити його більш затишним та світлим. Якщо не хочеться стикатися зі складнощами монтажу, то рекомендується уникати гострих форм таких вікон. Краще підібрати щось більш практичне, що ідеально виглядатиме на фасаді будинку і загалом доповнить інтер'єр.

Незважаючи на те, що вид трапецієподібних вікон досить нестандартний, встановлювати їх можна в будь-яких будівлях. Дизайнери рекомендують віддавати перевагу заміським будинкам та котеджам;

 
 
вікна будь-яких форм4
 
 
вікна трапеція 1
 
вікна трапеція 2
 
 
 
замір нестандартних вікон у Запоріжжі
 

2

 
 
До нестандартних конструкцій замовляють

 
 


НАШІ КРАЩІ МАЙСТРИ


Знайшли дешевше нестандартні вікна
 КОНТАКТИ В ЗАПОРІЖЖІ

Адреса-компанії-Аліас-Запоріжжя9


Логотип Аліас-Запоріжжя9
Вікна у Запоріжжі
Адреса: вул. Незалежної України д.66/5
міський телефон9  (061)708-23-45
мтс8  (066)042-87-11
Киевстар9  (097)955-26-76
Лайф9  (093)170-13-16
сайт:  alias.zp.ua
пошта:  alias.zp@ukr.net
Ми у соцсітях:
    Фейсбук9Инстаграмм9

офіс у Запоріжжі9
Офіси в інших містах9 Бренди профільних систем9
телевизоры за окна Запорожье
Оплата частями
мгновенная рассрочка
Мобильный офис-Запорожье
Теплыи дом-Запорожье
Ощадбанк

наши предложения:

  экологические окна
зимнее проветривание
любые формы окон
энергосберегающие напыления
50 цветов профиля
Экспертный замер
Бесплатная доставка
Качественный монтаж
Гарантия на окна

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

экономия времени
экономия денег
гарантия качества
бесплатный замер
Окна в Запорожье

Адрес: ул. Независимой Украины д.66/5

(066)042-87-11

(097)955-26-76

(093)170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1