МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ В ЗАПОРІЖЖІ


металопластикові двері у Запоріжжі
 
 
різновиди пластикових дверей у Запоріжжі
 
варіанти пластикових дверей-Запоріжжя
 
 

В даний час металопластикові двері в Запоріжжі мають великий попит.

Останнім часом досить широко використовують металопластикові вироби. Це пов'язано з тим, що вони мають ряд переваг у порівнянні з продукцією з дерева та металу. Тому багато підприємств почали виготовляти як пластикові вікна, так і металопластикові двері.

Металопластикові дверні конструкції бувають декількох видів:

• вхідні;

• міжкімнатні двері;

• балконні;

• розсувні./p>
 
 
вхідні металопластикові двері-Запоріжжя
 
 

Вхідні металопластикові двері у Запоріжжі

Цей різновид металопластикових дверей застосовується в склінні дверних прорізів при вході в приміщення. Такі двері підійдуть для банківських та поштових відділень, магазинів та аптек. Їх можна використовувати у приватному секторі для скління дач та котеджів при вході. Цей профіль доречний в приміщеннях, що погано опалюються. У зварних швах створної частини вхідних пластикових дверей використовується спеціальне з'єднання, яке називається копитом. Можливе встановлення двокамерного мультифункціонального склопакета.

Вхідні пластикові двері можуть бути одностулковими та двостулковими штульповими. Також застосовуються з глухими сегментами через спеціальні з'єднувачі. Вхідні двері поділяються на двері, що відчиняються, розсувні, похило зсувні і паралельно-зсувні системи, а також варіант гармошка.

 
 
дизайн вхідних пластикових дверей
 
варіанти наповнення вхідної групи ПВХ
 

2

 
 


двері на балкон у Запоріжжі
 
 

Балконні двері у Запоріжжі

Металопластикові двері для балкона можуть з'єднуватись з вікном єдиним блоком або виготовлятися окремо. Використовуються такі конструкції на балконах та лоджиях квартир та виходах на веранду приватних котеджів та дач. Балконна конструкція зазвичай має лише функцію закривання зсередини приміщення. На звороті виробу встановлюється спеціальна клямка, що фіксує двері. У комплекті до такого пакету йде ручка, що розміщується з двох сторін, а також відкидні пристрої. Балконні двері досить прості в обслуговуванні. Їх нестрашний перепад температур, опади. Виріб має гарну звуко- та теплоізоляцію.

До того ж він має гарний дизайн. Термін служби цих дверей досить великий, адже при їх виготовленні використовується якісна оцинкована сталь. Вони не дуже відрізняються від вхідних дверей, у них є функція провітрювання. Можна встановити на такій конструкції міцне скло або зробити звичайне скління.

 
 
варіанти балконних дверей у Запоріжжі
 
балконний блок Запоріжжя
 

2

 
 


міжкімнатні двері ПВХ у Запоріжжі
 
 

Міжкімнатні двері із ПВХ у Запоріжжі.

Такий варіант чудово підходить для встановлення в офісних установах, коридорах, санвузлах, на сходових прольотах. Від вхідних пластикових конструкцій цю модель відрізняє спрощена конструкція. Тим не менш, міжкімнатні двері мають високу міцність і надійність. Установку таких конструкцій проводять усередині приміщень.

Міжкімнатні металопластикові двері досить стійкі до температурних перепадів та вологості. Вони мають гарну звукоізоляцію. Ще одна характеристика цього виробу – збереження кольору, незважаючи на вплив сонячних променів. Догляд досить простий, включає періодичне миття дверей.

 
 
міжкімнатні пластикові двері-Запоріжжя
 
 

2

 
 


розсувні двері ПВХ у Запоріжжі
 
 

Розсувний варіант металопластикових дверей у Запоріжжі

Це чудове рішення для тих приміщень, які потребують великої кількості тепла та світла: басейни, спортивні зали, веранди, оранжереї. Використання цього варіанту потрібно при оформленні широкого отвору великої площі скління, при відсутності можливості зробити установку стандартних дверних конструкцій. Використання спеціальної фурнітури дає можливість відкрити стулку на себе і вбік, а також дозволяє ставити на провітрювання. Такі конструкції мають назву похило-зсувні.

Зазвичай вони мають відмінні теплоізоляційні властивості, ущільнювачі хорошої якості. Ці вироби мають здатність безперебійно працювати в зимовий період.

 
 
Похило-зсувні двері у Запоріжжі
 
підйомно-зсувні двері-Запоріжжя
 
 

2

 
 


Вирішивши придбати та встановити металопластикові конструкції, кожен задумається про те, куди краще звернутись у такому випадку. Рішення є. Це компанія "Аліас-Дніпро". Співпраця з цією організацією передбачає багато переваг:

• отримання знижки на замовлення;

• гарантія продукції;

• максимально швидкі терміни виготовлення;

• економія часу клієнта та його коштів.

 
 
замір дверей у Запоріжжі
 

2

 
 
До дверей замовляють

 
 


НАШІ КРАЩІ МАЙСТРА


Знайшли дешевше у Запоріжжі10
 КОНТАКТИ В ЗАПОРІЖЖІ

Адреса-компанії-Аліас-Запоріжжя10


Логотип Аліас-Запоріжжя10
Вікна у Запоріжжі
Адреса: вул. Незалежної України д.66/5
міський телефон10  (061)708-23-45
мтс10  (066)042-87-11
Киевстар10  (097)955-26-76
Лайф10  (093)170-13-16
сайт:  alias.zp.ua
пошта:  alias.zp@ukr.net
Ми у соцсітях:
    Фейсбук10Инстаграмм10

офіс у Запоріжжі10
Офіси в інших містах10 Бренди профільних систем10
телевизоры за окна Запорожье
Оплата частями
мгновенная рассрочка
Мобильный офис-Запорожье
Теплыи дом-Запорожье
Ощадбанк

наши предложения:

  экологические окна
зимнее проветривание
любые формы окон
энергосберегающие напыления
50 цветов профиля
Экспертный замер
Бесплатная доставка
Качественный монтаж
Гарантия на окна

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

экономия времени
экономия денег
гарантия качества
бесплатный замер
Окна в Запорожье

Адрес: ул. Независимой Украины д.66/5

(066)042-87-11

(097)955-26-76

(093)170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1