ПЛАСТИКОВІ ВІКНА СТЕКО В ЗАПОРІЖЖІ


Steko: особливості та різновиди профільних систем

Профільні системи Steko – це якість, надійність, функціональність. Вироби мають чудові експлуатаційні характеристики, естетичність, безпеку і довговічність.

Основні різновиди профільної системи Steko-Україна

S-серія – це вікна від виробника Steko, виготовлені в Україні. Це ідеальний варіант для тих, кому важливе співвідношення вартості та рівня якості. Профільні системи цієї лінійки не поступаються аналогам із Європи. Вони мають чудові експлуатаційні параметри, хороші показники опору тепловіддачі, естетичний зовнішній вигляд, сучасний дизайн.

Основні характеристики профільних систем:

  • їх виготовляють в Україні, та продукція повністю відповідає ДСТУ;
  • профільні системи не будуть деформуватися з часом у процесі тривалої експлуатації, а також при надмірно низьких температурах;
  • конструкція є надзвичайно міцною завдяки застосуванню упорів під метал;
  • спеціальні стабілізатори відповідають за екологічність металопластикової профільної системи.
вікна Стеко-Україна у Запоріжжі   Розрахунок вікон Стеко у Запоріжжі
2

2

 

Виділяють кілька різновидів профільної системи Steko-Україна:

  • Steko S400 Це український профіль із максимально вигідною вартістю. Виріб також є українським. Профільна система має 4 камери. Підукція відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками. Профіль шириною 58 мм, а висота 63 мм. Ширина склопакета складає 24 мм та 30 мм. Товщина зовнішньої стінки 2,5 мм. Опір теплопередачі становить 0,63. Продукцію виготовляють виключно у білих тонах. 
  • Steko S500 Це український профіль найвищого класу, але при цьому таку якість пропонують за вигідною вартістю. Виріб виготовлено в Україні. Передбачено 5 камер. Профіль шириною 60 мм, а висота його рами 62 мм. Склопакет завширшки 24 мм і 30 м, а зовнішні стінки завтовшки 2,6 мм. Клас шумоізоляції становить від другого до четвертого, а рівень опору теплопередачі = 0,8. Продукція поставляється у різних кольорах.
  • Steko S700 Ще один український профіль. Його відносять до елітних теплових систем, оскільки продукція характеризується найвищим рівнем виробництва. Але при цьому ціни доступні. Профіль семикамерний. Профіль шириною 70 мм, а висота рами – 65 мм. Склопакети в шину по 24 мм, 32 мм та 40 мм. Клас шумоізоляції – від другого до четвертого, а опір теплопередачі – 0,88. Продукція поставляється у білому кольорі та ламінації різних кольорів.
  • Steko EXTRA V75 Це український профіль за демократичною ціною. Є 6/8-камерним профільом високої якості, зробленим в Україні. Профіль завширшки становить 75 мм. Висота його рами – 64 мм. Склопакети завтовшки 44 мм. Зовнішня стінка 2,7 мм. Індекс опору теплопередачі становить 0,87. Профіль поставляється лише у білому кольорі.
Переваги металопластикових вікон Стеко     Фурнітура Рото на вікна Стеко    

У чому особливості продукції Steko

Звичні вікна, профільні системи може запропонувати будь-який виробник, продавець таких конструкцій. Однак Steko докорінно відрізняється від них. Компанія не йде звичним шляхом, а вибирає складніший шлях до успіху, який пов'язаний з інноваціями, постійними технічними розробками та їх впровадженням.

    Доставка пластикових вікон по Запоріжжю та області    

По-перше, компанія Steko розробила унікальне революційне вікно всесезонного типу. Це скло за ціною несуттєво відрізняється від звичних, але у 6 разів краще за них зберігає тепло, у 2 рази – прохолоду, а також у 4 рази краще захищає від ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цьому влітку в приміщенні повітря не нагрівається дуже швидко, так що рідше доводиться вмикати кондиціонер.

По-друге, у профілі використовується спеціальне волокно деревного походження, завдяки якому місток холоду відсутній. Це також революційне відкриття компанії Steko. Через таке вікно менше тепла виходить, як і холоду складніше проникнути через конструкцію всередину приміщення.

По-третє, використовується особлива запірна фурнітура, яка поєднує в собі такі риси, як безпека та комфортабельність. Головна перевага фурнітури в тому, що є опція мікрощілинного провітрювання. Передбачені елементи, що захищають від злому.

    контроль якості вікон Стеко    

КОНТАКТИ В ЗАПОРІЖЖІ


Адреса-компанії-Аліас-Запоріжжя4
Логотип Аліас-Запоріжжя4
Вікна у Запоріжжі
Адреса: вул. Незалежної України д.66/5
міський телефон4  (061)708-23-45
мтс4  (066)042-87-11
Киевстар4  (097)955-26-76
Лайф4  (093)170-13-16
сайт:  alias.zp.ua
пошта:  alias.zp@ukr.net
Ми у соцсітях:
    Фейсбук4Инстаграмм4

офис у Запоріжжі4
Офіси в інших містах4
Скріншот для сайту логотипи4
телевизоры за окна Запорожье
Оплата частями
мгновенная рассрочка
Мобильный офис-Запорожье
Теплыи дом-Запорожье
Ощадбанк

наши предложения:

  экологические окна
зимнее проветривание
любые формы окон
энергосберегающие напыления
50 цветов профиля
Экспертный замер
Бесплатная доставка
Качественный монтаж
Гарантия на окна

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

экономия времени
экономия денег
гарантия качества
бесплатный замер
Окна в Запорожье

Адрес: ул. Независимой Украины д.66/5

(066)042-87-11

(097)955-26-76

(093)170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1